Mateuusz napisał(a):

noz musi miec okreslona wielkosc ostrza. nie jestem pewien jaka to sie nie bede wypoowiadal. co do teleskopa mozesz za niego beknac. pare latek. to jest bron biala i nie mozesz miec jej przy sobie. maczete mozesz nosic jezeli jestes kolekcjonerem takich przedmiotow i masz na to jakis papier. wtedy idzie sciema ze teraz ja kupiles i wracasz do domku
|
A mi nauczyciel od PO mówił, że nie można mieć przy sobie kija bejsbolowego, ani niczego co kształtem go przypomina, o batonie(teleskopie) mówił, że nie jest zakazany byleby nie miał ciężkiej metalowej końcówki i wkładki z metalowego prętu.Co do noży to nie wiem.