Wyświetl pojedynczy post
Szymek_R22
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10410
Stary 17.08.2009, 12:20
Mateuusz napisał(a):Wyświetl post
noz musi miec okreslona wielkosc ostrza. nie jestem pewien jaka to sie nie bede wypoowiadal. co do teleskopa mozesz za niego beknac. pare latek. to jest bron biala i nie mozesz miec jej przy sobie. maczete mozesz nosic jezeli jestes kolekcjonerem takich przedmiotow i masz na to jakis papier. wtedy idzie sciema ze teraz ja kupiles i wracasz do domku
A mi nauczyciel od PO mówił, że nie można mieć przy sobie kija bejsbolowego, ani niczego co kształtem go przypomina, o batonie(teleskopie) mówił, że nie jest zakazany byleby nie miał ciężkiej metalowej końcówki i wkładki z metalowego prętu.Co do noży to nie wiem.
Ostatnio edytowane przez Szymek_R22 : 17.08.2009 o godz. 12:37.
Odpowiedz cytując