Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2585
Stary 17.08.2009, 11:45
Zwierze napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie
Tak więc drogi royalmichael, chodź wydaje się że jesteś za młody żeby to pamiętać bardzo się wszyscy dziwimy że Brożek jest w stanie... a teraz byś płakał mamie w ramię jak by odszedł.
P.S. I szkoda że nie przypomniało ci się to np w meczu z Cracovią, ale pamięć bywa zawodna nawet w młodym wieku
Przecież w Brożku było widać potencjał, ciągnął tą drużynę do przodu, przepychał obrońców, nie bał się pojedynków 1-1 i bramki strzelał w przeciwieństwie do Ćwielonga i to nawet w pucharach.
Zieńczuk miał jeden genialny sezon i tyle. Ogólnie nie schodził poniżej pewnego poziomu. Ale ani szybkość, ani technika to nie są jego mocną stroną, największą zaletą jest celne dośrodkowanie.
Gdybyśmy nie mieli Brożka w zeszłym sezonie i byli skazani na Ćwielonga w ataku to o żadnym MP nie byo by mowy. A tak Ćwielong jest rozgrzeszany i ma wielkiego farta bo jak marnuje setkę za setkę to wyręcza go drużuna i Wisła i tak wygrywa.. chociaż z Leviadią to nie wypaliło, zmarnował w jednym meczu 3 setki i nie miał go kto wyręczyć no to odpadliśmy.
Tak mówicie "jak naskoczy", "jak zacznie strzelać" hmm ale czy kiedyś takie coś miało miejsce? Przecież to nie od roku w Wiśle ma problemy ze skutecznością tylko odkąd pamiętam nie potrafi prosto kopnąć piłki, tak było w Ruchu kilka lat temu, tak jest teraz. Jak gość nie ma wyregulowanego celownika to dlaczego gra w napadzie?
Odpowiedz cytując