MatMario napisał(a):

|
W lewym patrzysz co cię wyprzedziło,w prawym co ty wyprzedziłeś, w środkowym sprawdzasz czy się nie ujebałeś jedzeniem w mcdrivie.
|
nie do końca jest tak jak piszesz...
w lewym lusterku oglądasz sytuację z tyłu po lewej stronie Twojego samochodu, w prawym lusterku oglądasz sytuację z tyłu po prawej stronie Twojego samochodu, a w tylnym lusterku oglądasz sytuację z tyłu Twojego samochodu..