|
A skąd. Ja odnoszę wrażenie, że gwiazdom z Poznania po prostu zaczyna brakować motywacji na naszą słabą ligę. Podobnie było z Norwegami w drugim meczu - no bo było pozamiatane.
Chodzi mi przede wszystkim o Stilica, Rengifo, Lewandowskiego i Peszkę - motory napędowe zespołu.
Ale na Bruggię się zepną i mają spore szanse na awans.
Nam pozostaje trzymanie kciuków za Belgów, bo już mamy przedsmak tego jak to może wyglądać. Amica kupiła solidnego Zapotoka, sprowadziła Gancarczyka na celowniku ma Jodłowca a to jeszcze nie koniec. Na razie udało im się zatrzymać najlepszych piłkarzy - wyjątkiem był Murawski. Za chwilę mogą być poza konkurencją.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|