adamd303 napisał(a):

|
Całe Alianz Arena kosztowało 280 mln euro, u nas 4 trybuny i osławiony pawilon multimedialny już ponad połowę tej kwoty. Beton, stal i koszty pracy u naszych zachodnich sąsiadów o wiele droższe.
|
Nie żebym sie czepiał ale 280mlnx4zł=1,120mld
Nasz stadion kosztuje jak narazie 399 483 527,08 zł
Podsumowując nie ponad połowę a ponad 1/3 tamtej kwoty... Wiem że sie może nie podobać ale nie trzeba przekłamywać rzeczywistości.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.