Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
andys
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
1211
17.08.2009, 10:51
Lech? po paru latach wreszcie zagrał u siebie.Podobał mi się też komentarz w Canal+ :najpierw ochy i achy , jak to Lech wspaniale gra , a im dalej ,mieli mniej do powiedyenia na ten temat.
www.kontakredyty.com.pl
andys
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do andys
Znajdź inne posty napisane przez andys