Wyświetl pojedynczy post
andys
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1211
Stary 17.08.2009, 10:51
Lech? po paru latach wreszcie zagrał u siebie.Podobał mi się też komentarz w Canal+ :najpierw ochy i achy , jak to Lech wspaniale gra , a im dalej ,mieli mniej do powiedyenia na ten temat.
www.kontakredyty.com.pl
Odpowiedz cytując