dawidTS napisał(a):

nie mozesz posiadac broni typu : pistolet,karabin,bazuka
ale mozesz miec: noz,meczete,pałkę teleskopową,kij bejsbolowy ..itd.
|
noz musi miec okreslona wielkosc ostrza. nie jestem pewien jaka to sie nie bede wypoowiadal. co do teleskopa mozesz za niego beknac. pare latek. to jest bron biala i nie mozesz miec jej przy sobie. maczete mozesz nosic jezeli jestes kolekcjonerem takich przedmiotow i masz na to jakis papier. wtedy idzie sciema ze teraz ja kupiles i wracasz do domku
