Wyświetl pojedynczy post
Mateuusz
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10402
Stary 17.08.2009, 10:50
dawidTS napisał(a):Wyświetl post
nie mozesz posiadac broni typu : pistolet,karabin,bazuka
ale mozesz miec: noz,meczete,pałkę teleskopową,kij bejsbolowy ..itd.
noz musi miec okreslona wielkosc ostrza. nie jestem pewien jaka to sie nie bede wypoowiadal. co do teleskopa mozesz za niego beknac. pare latek. to jest bron biala i nie mozesz miec jej przy sobie. maczete mozesz nosic jezeli jestes kolekcjonerem takich przedmiotow i masz na to jakis papier. wtedy idzie sciema ze teraz ja kupiles i wracasz do domku
Odpowiedz cytując