Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
tomekk81
Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
10401
17.08.2009, 10:36
Stavanger
napisał(a):
Biernik: solch gute Kind
?
tak ma być w Akkusativie. Poza tym jest ok.
*TYLKO WISŁA*
tomekk81
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomekk81
Znajdź inne posty napisane przez tomekk81