Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4001
Stary 17.08.2009, 10:31
Chyba zaczęli montować stopnice na piętrze.Z narożnikami też nieźle się uwijają.

Nadrobili sporo czasu przecież był taki okres przed wylaniem płyty że na budowie przez kilkanaście dni nic się nie działo.Oby taki tempo było po drugiej stronie boiska
I
Odpowiedz cytując