Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4000
Stary 17.08.2009, 10:22
Pero napisał(a):Wyświetl post
W sobotniej transmisji z Wisełki w canal+ Tomek Smokowski mówił, że stadion Wisły ma być oddany 10 czerwca i że niektóre prace wyprzedzają harmonogram. Nie wiem skąd miał takie info ale pozostaję się tylko cieszyć jeśli to prawda. Oczywiście chodzi chyba o trybune wschodnią
Data 10 czerwca jest potwierdzona przez Adriana Ochalika w jednym z wywiadów.
Co do wyprzedzania harmonogramu może śledzi kamerkę, bo mnie również się zdaje, że jakoś szybko im to idzie
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując