Jaroo1 napisał(a):

|
(...) ale juz teraz przeszli samych siebie, zeby przy 2:3 zamknac mordy i nie dopingowac swojego klubu?!!! Bo co, bo przegrywa to juz nie dopingujemy, załosne
|
No bo przegrywa "Wielki-Allmighty-Lech-Nadzieja-Białych-Duma-Polski" no to mogli być z tego powodu w szoku, który odebrało im mowę, no nie?

A poza tym, to są Najlepsi-Kibice-w-Polsce, więc nie muszą dopingować, oni samą obecnością robią swoje, jak idzie źle to skupiają się na swojej energii astralnej i w tej medytacji przekazują pozytywne bioprądy swoim piłkarzom. Dodatkowo przepływ tej energii karmicznej wspomagany jest przez gwizdy (i buczenie a także pośpieszne wychodzenie ze stadionu), ale skąd kibice Wisły mają o tym wiedzieć, przecież my im do pięt nie sięgamy i nie rozumiemy wyższego poziomu kibicowania
