Wyświetl pojedynczy post
borsuk
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3998
Stary 17.08.2009, 09:14
My tu gadu gadu o sytuacjach ktore zdarzaja sie kilkaset kilometrow od Krakowa (Monachium) w kontekscie ze tam jest fajnie, albo tam jest jeszcze fajniej i choc przeciwny jestem komentowaniu na forum polozenia kazdej kolejnej belki konstrukcji to chcialbym aby rozmowa znow wrocila na wlasciwe tory.
Wiec skonczmy z bajkami i zajmijmy sie rzeczywistoscia a ta pokazuje ze polozone sa juz dwie pierwsze stopnice (czy jak to tam) na drugim pietrze trybuny wschodniej stadionu im. Hanryka Reymana, ktory jest swiatynia Białej Gwiazdy!!!
Odpowiedz cytując