Wyświetl pojedynczy post
dawidTS
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10397
Stary 17.08.2009, 09:07
Wiselka1906PBZ napisał(a):Wyświetl post
pytanie do znających sie na prawie ....
jaką legalna 'broń' można nosić przy sobie (gdy w trakcie np. spisywania nie zgarną mnie za to ) ?
nie mozesz posiadac broni typu : pistolet,karabin,bazuka
ale mozesz miec: noz,meczete,pałkę teleskopową,kij bejsbolowy ..itd.
TYLKO CW3L3 NOSZA ZELE !
Odpowiedz cytując