Wiselka1906PBZ napisał(a):

pytanie do znających sie na prawie ....
jaką legalna 'broń' można nosić przy sobie (gdy w trakcie np. spisywania nie zgarną mnie za to ) ?
|
nie mozesz posiadac broni typu : pistolet,karabin,bazuka
ale mozesz miec: noz,meczete,pałkę teleskopową,kij bejsbolowy ..itd.