Temat "Nasze Wyjazdy" zamknięty więc tu podzielę sie z Wami moim spostrzeżeniem, że wg mnie komary w Sosnowcu są znacznie bardziej agresywne niż w Krakowie - czyżby trzymały z Zagłębiem

W każdym razie mnie w sobotę na stadionie pogryzły znacznie ponad krakowską "normę"

Mam nadzieję, ze do meczu z Jagą złagodnieją
