d napisał(a):

|
Mitologizacji ciąg dalszy. Tego nie sposób orzec bez weryfikacji w innym kontekście niż nasza liga. Puchary nie mają tu nic do rzeczy, bo Brożek nigdy nie grał w tak mocnym zespole jak ww. Dla mnie Brożek nie jest gorszym piłkarzem niż Żurawski w jego wieku, który - warto dodać - NIC W POWAŻNEJ PIŁCE nie osiągnął. Tyle że Brożek jeszcze trochę czasu ma.
|
A dla mnie jest dużo gorszy. Abstrahując od wartości drużyny Żurawski strzelał w jego wieku Interowi, Parmie czy Lazio i nie zawsze były to "wymarzone" sytuacje (jak z Parmą na wyjeździe)