Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15465
Stary 17.08.2009, 08:40
d napisał(a):Wyświetl post
Mitologizacji ciąg dalszy. Tego nie sposób orzec bez weryfikacji w innym kontekście niż nasza liga. Puchary nie mają tu nic do rzeczy, bo Brożek nigdy nie grał w tak mocnym zespole jak ww. Dla mnie Brożek nie jest gorszym piłkarzem niż Żurawski w jego wieku, który - warto dodać - NIC W POWAŻNEJ PIŁCE nie osiągnął. Tyle że Brożek jeszcze trochę czasu ma.
A dla mnie jest dużo gorszy. Abstrahując od wartości drużyny Żurawski strzelał w jego wieku Interowi, Parmie czy Lazio i nie zawsze były to "wymarzone" sytuacje (jak z Parmą na wyjeździe)
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując