Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda1906
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#288
Stary 17.08.2009, 08:11
Wynik super, Wisła kontrolowała gre, tylko gdyby nie idiotyczne zachowanie bramkarza Gks to mecz mógłby się inaczej potoczyć, dał nam 1 bramke i osłabienie swojej drużyny.Mimo wszystko można patrzeć z optymizmem na przyszłość.
Odpowiedz cytując