Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków-Gks Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda1906
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
1
17.08.2009, 08:11
Wynik super, Wisła kontrolowała gre, tylko gdyby nie idiotyczne zachowanie bramkarza Gks to mecz mógłby się inaczej potoczyć, dał nam 1 bramke i osłabienie swojej drużyny.Mimo wszystko można patrzeć z optymizmem na przyszłość.
BiałaGwiazda1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BiałaGwiazda1906
Znajdź inne posty napisane przez BiałaGwiazda1906