Ladny winik wczoraj we Wronkach
Niemniej jednak, to dopiero trzecia kolejka i choc na pewno porazka Lecha u siebie jest nam na reke, to skreslanie jakiejkolwiek druzyny (z trojki Wisła, Legia, Lech) jest w tej chwili bez sensu. Ostatnie sezony pokazaly ze sytuacja sie moze szybko zmieniac. ze 2 lata temu Legia zaczela bodajze od 7 zwyciestw z rzedu by potem miec na koniec 14 punktow straty do Wisły. My w zeszlym seoznie tez w okolicach 20 kolejki w wiekszosci przekresilismy nasza szanse na mistrzostwo i ukoronowalismy Lecha a jak bylo wszyscy wiedza.
Co do Odry Wodzislaw: ja ich w pewien sposob szanuje. Od lat maja swoje organizacyjne problemy, pieniedzy nigdy nie mieli za duzo ale ciagle sobie radza w czasie gdy takie kluby jak Widzew, ŁKS, Lech, Górnik spadały do drugiej ligi. Odra to tez klub uczciwy. Potrzebowali punktow pod koniec zeszlego sezonu i pozyczyli 3 punkty od Jagi ale w tym sezonie bez szemrania pozyczke oddali potrzebujacej punktow Jadze

Mnie Odra ani troche nie przeszkadza.