tomasz1906 napisał(a):

|
Przypomne tylko ilu z Was "fachowcow" jechalo na tym forum po Brozku i Zienczuku. ZENADA
|
Dokładnie
Tak więc drogi royalmichael, chodź wydaje się że jesteś za młody żeby to pamiętać bardzo się wszyscy dziwimy że Brożek jest w stanie... a teraz byś płakał mamie w ramię jak by odszedł.
P.S. I szkoda że nie przypomniało ci się to np w meczu z Cracovią, ale pamięć bywa zawodna nawet w młodym wieku