Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2581
Stary 17.08.2009, 07:35
tomasz1906 napisał(a):Wyświetl post
Przypomne tylko ilu z Was "fachowcow" jechalo na tym forum po Brozku i Zienczuku. ZENADA
Dokładnie
Tak więc drogi royalmichael, chodź wydaje się że jesteś za młody żeby to pamiętać bardzo się wszyscy dziwimy że Brożek jest w stanie... a teraz byś płakał mamie w ramię jak by odszedł.
P.S. I szkoda że nie przypomniało ci się to np w meczu z Cracovią, ale pamięć bywa zawodna nawet w młodym wieku
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 17.08.2009 o godz. 07:37.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując