Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
tomasz1906
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: szwecja
Offline
#
2580
17.08.2009, 05:15
Przypomne tylko ilu z Was "fachowcow" jechalo na tym forum po Brozku i Zienczuku. ZENADA
Z kazdym dniem zwiększa się ilosc ludzi, ktorzy moga pocalowac mnie w dupe
tomasz1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomasz1906
Znajdź inne posty napisane przez tomasz1906