Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1129
Stary 17.08.2009, 01:39
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
No bardzo swieza ta zgoda,ale jakos tak dziwnie ze te ekipy sie skumały.Wszak epiky z tak bliskch sobie miast zadko robia sztame ,jakos tak sztucznie mi to wyglada.Ale liczba KSG i GKS robi wrazenie.
Czas zmienia wszystko - sam byłem świadkiem sytuacji na pamiętnym turnieju w spodku gdzie doszło do chwilowej zgody między Górnikiem a Ruchem, która zaowocowała wypędzeniem całej Gieksy ze swojego sektora a było ich spokojnie ponad tysiąc.
Na dziś to chyba jest typowa zgoda na konkretnego przeciwnika, coś w tym stylu gdyby Wisła skumała się z Hutnikiem przeciwko pasiastym...Wiem wiem...S/F - przynajmniej na dziś
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 17.08.2009 o godz. 01:50.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując