Nie jechałam na całej trasie teraz, ale jakieś jej fragmenty pokonywałam w ostatnim tygodniu. No i jest różnie ... ogólnie raczej dość sporo ludzi, szczególnie wiadomo w 2 klasie. Opłaca się dopłacić czasem do 1 klasy zazwyczaj (to około 20-30 zł róznicy). Ale to tak na 100% jak będzie nie da się powiedzięc, bo czasem o tej samej porze pociąg w pon jest zapchany a we wtorek prawie pusty ... ale luzu bym sie nie spodziewała jednak.
Co do kuszetki to jesli dany pociąg ma tzw. "tania kuszetkę" to możesz za 25zł kupic miejsce w przedziale 6os, bez pościeli. Jak nie ma taniej, to masz za 50zł w 6os. 40zł ze zniżką studencką - możesz musiec się pokłócić o to, bo wiele pań w kasach uważą że tak owej zniżki nie ma ...
To chyba tyle

Miłego wypoczynku ;-)
P.S. Swoją droga gdzieś Ty się chował, jak nie jechałes na wakacje pociągiem nigdy
