Wyświetl pojedynczy post
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10388
Stary 16.08.2009, 22:12
bondTSW napisał(a):Wyświetl post
Czołem,
Polecicie jakieś fajne miejsca na bilard? gdzie jest więcej niż jeden stół. Co by z chłopakami przy piwku pograć rekreacyjnie..żaden z nas nie jest prosem

<wislak88> ja płaciłem przez neta, dodaj info typu Imię i Nazwisko oraz "na poczet mandatu karnego nr xxxxxx"
http://prominentclub.com przyjemne miejsce, jest chyba 4-5 stołów, to jest na ulicy Kamiennej w budynku Politechniki za więzeiniem
Nie pamiętam po ile jest bilard ale na pewno o wieeeeele taniej niż w Plazie. Kręgle tam na Kamiennej teraz w wakacje w piątek wieczorem płaciłem chyba 18 zł/1h to bilard na pewno taniej
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując