bondTSW napisał(a):

Czołem,
Polecicie jakieś fajne miejsca na bilard? gdzie jest więcej niż jeden stół. Co by z chłopakami przy piwku pograć rekreacyjnie..żaden z nas nie jest prosem 
<wislak88> ja płaciłem przez neta, dodaj info typu Imię i Nazwisko oraz "na poczet mandatu karnego nr xxxxxx"
|
http://prominentclub.com przyjemne miejsce, jest chyba 4-5 stołów, to jest na ulicy Kamiennej w budynku Politechniki za więzeiniem

Nie pamiętam po ile jest bilard ale na pewno o wieeeeele taniej niż w Plazie. Kręgle tam na Kamiennej teraz w wakacje w piątek wieczorem płaciłem chyba 18 zł/1h to bilard na pewno taniej