Wyświetl pojedynczy post
Erich Zann
Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Rue d'Auseil

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10387
Stary 16.08.2009, 22:04
Mistel napisał(a):Wyświetl post
Ok dzięki.


Ale potem odejmą te 50 zł, czy to jest tylko takie zabezpieczenie terminu, a za tatuaż muszę zapłacić normalnie.
U mnie było to odjęte od ceny tatuażu.
P.S. A jak masz problem z kasą, to kombinuj jak wymyślony wzór zrobić szybciej, żeby autor spędził nad nim mniej czasu i wziął taniej.
Odpowiedz cytując