Mistel napisał(a):

Ok dzięki.
Ale potem odejmą te 50 zł, czy to jest tylko takie zabezpieczenie terminu, a za tatuaż muszę zapłacić normalnie.
|
U mnie było to odjęte od ceny tatuażu.
P.S. A jak masz problem z kasą, to kombinuj jak wymyślony wzór zrobić szybciej, żeby autor spędził nad nim mniej czasu i wziął taniej.