Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków-Gks Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Wyświetl pojedynczy post
Saja
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
284
16.08.2009, 21:48
Mecz był dobry, ale to dopiero początek ligi. Pamiętam jak się wszyscy niezdrowo podniecali ze Lech ma ekstraklasę w kieszeni a tymczasem wyszło inaczej. Bez hura entuzjazmu byle pewnie do przodu.
Saja
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Saja
Znajdź inne posty napisane przez Saja