Wyświetl pojedynczy post
Saja
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#284
Stary 16.08.2009, 21:48
Mecz był dobry, ale to dopiero początek ligi. Pamiętam jak się wszyscy niezdrowo podniecali ze Lech ma ekstraklasę w kieszeni a tymczasem wyszło inaczej. Bez hura entuzjazmu byle pewnie do przodu.
Odpowiedz cytując