Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Erich Zann
Member
Od: 08.2007
Skąd: Rue d'Auseil
Offline
#
10382
16.08.2009, 21:04
Mistel
napisał(a):
Ponawiam pytanie
W Kulcie zaliczka jest częścią kwoty jaką bierze autor tatuażu. Gość/laska pracuje nad projektem i rezerwuje ci termin, więc te 50zł jest kaucją na wypadek gdybyś ich zlał.
Erich Zann
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Erich Zann
Znajdź inne posty napisane przez Erich Zann