Wyświetl pojedynczy post
Deever
Senior Member
 
 
Od: 05.2006
Skąd: era vulgaris

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1181
Stary 16.08.2009, 20:26
Bardzo dobry mecz w derby nowotworów.

Wynik jeszcze lepszy.

Psssssss...

Pewne 3:0 Wisełki, dwie największe rywalki na bezbramkowy remis (najlepszy byłby obustronny walkower, ale nie ma co wybrzydzać), Ara w plecy, oba budżetowe pasożyty w plecy i to trzema bramkami, wygrana Śląska, Nowotwór rozbity w swoim mateczniku....

Gdyby nie wpadka Lechii, to już w ogóle byłaby kolejka idealna.
Co to k***a jest "rów widokowy"?
Odpowiedz cytując