Cytat:
To sie nam ziemniaki wygotowały a Ci wierni kibice mnie w ogole rozj...ali. buehehehe Niech tu zadna pyra nie wchodzi i nie mowi ze maja najlepszych kibiców w Polsce, bo jak pilkarzykom nie idzie to cisza jak na Amice lub Odrze. Tacy wielcy z nich fani.
|
Lubie Legionistow

uheheh
PS Dobrze niech dostaje Lech baty co mecz, wczensiej grali jako czarny kon, byli w cieniu za Legia i Wisła i fajnie byłoc waniakowac a teraz jak sa na swieczniku i cos nie wychodzi to niech sie rpzyzwyczajaja ze ich cala Poslka wysmieje, i widac jak to sa przygotowani sami kibice do tej presji, jest porazka= nie ma dopingu uhehe