flamengista napisał(a):

Super, tylko nie wiem czemu niektórzy już pozbawili Amiki szans na pierwsze, historyczne MP.
Przecież Polonia to silna drużyna, a przebieg meczu podobny do Lechii z Odrą. Poznaniakom z Wronek wszystko się posypało po wykluczeniu Peszki. Taka wpadka każdemu mogła się zdarzyć.
|
Kto pozbawił szans Kuchenki? Przecież to dopiero 3 kolejka i dlatego właśnie się cieszę że w meczu w którym byli lepsi stracili 3 punkty... a nuż może tych 3 punktów im zabraknie?
Wiadomo że taki mecz mógł się nam zdarzyć wczoraj... 1-0 dla Bełchatowa po błędzie naszej obrony w 6 minucie... itd
Ale się nie zdarzył
A do MP droga tak daleka że nie ma co gdybać, bo nie jedni jeszcze pogubią punkty.