|
Super, tylko nie wiem czemu niektórzy już pozbawili Amiki szans na pierwsze, historyczne MP.
Przecież Polonia to silna drużyna, a przebieg meczu podobny do Lechii z Odrą. Poznaniakom z Wronek wszystko się posypało po wykluczeniu Peszki. Taka wpadka każdemu mogła się zdarzyć.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|