mnie tez to ciekawi i jeszcze dorzuce do pieca...

Kiedys napisałem na forum "legła"- ban na tydzien
czemu wiec mozna na forum pisac na Lecha - Amica, Kuchenkorz, Słowiki itd itd
Czy jest tak ze Legie musimy szanowac bo np ma bogatsza tradycje od Lecha a Lecha juz nie bo co?