Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1442
Stary 16.08.2009, 20:03
mnie tez to ciekawi i jeszcze dorzuce do pieca...
Kiedys napisałem na forum "legła"- ban na tydzien
czemu wiec mozna na forum pisac na Lecha - Amica, Kuchenkorz, Słowiki itd itd

Czy jest tak ze Legie musimy szanowac bo np ma bogatsza tradycje od Lecha a Lecha juz nie bo co?
Odpowiedz cytując