Eeee Piast fajna druzyna, u siebie fajne boje tocza z czołowka i objezdzaja reszte klubow Ekstraklasy. Ja tam Odry nie lubie no i Cracovia niech spada- co sie odwlecze to nie uciecze - oby tak było

Doping maja słaby, słabo graja wiec papa a Piast jak mowie moim zdaniem ciekawa druzyna )