Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1131
Stary 16.08.2009, 19:59
Eeee Piast fajna druzyna, u siebie fajne boje tocza z czołowka i objezdzaja reszte klubow Ekstraklasy. Ja tam Odry nie lubie no i Cracovia niech spada- co sie odwlecze to nie uciecze - oby tak było
Doping maja słaby, słabo graja wiec papa a Piast jak mowie moim zdaniem ciekawa druzyna )
Odpowiedz cytując