Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
1116
16.08.2009, 18:55
Ta szykuje sie tylko jakos nadal trener zachowuje stanowisko (co mnie dziwi), ale jak przegraja to mysle ze juz Wojciechowski sie tak wkurzy ze jutr sprawe zalatwi
Jaroo1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jaroo1
Znajdź inne posty napisane przez Jaroo1