Wyświetl pojedynczy post
KrystekABG
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 16.08.2009, 12:24
1. Z reguły jak patrzę na zegarek jest 19:06
2. Przed spaniem otwieram w pokoju okno, nawet jak leje czy pada śnieg.
3. Siedząc w pokoju zawsze gapię sie na szaliki na ścianie
4. Jak włączam internet, pierwsze wislakrakow.com
5. Gdy nie mogę zasnąć zawsze idę się położyc na kanapie i wtedy odrazu zasypiam


Jak coś sobie przypomnę to napiszę.
Good night left side.
Odpowiedz cytując