Pan Jotka napisał(a):

|
Pewnie PS okrzyknie Lenczyka cudotworca ;-)... Ale to co pokazala Legia musialo sie tak skonczyc. Czekam na ruch ze stroby ITI. Ostatnimi czasy nerwowo u nich i czuje ze w koncu ktos zajarzy jakim trenerem jest Urban i go zluzuje.
|
Oby nie. Moim zdaniem powinien dostać więcej czasu, żeby zbudować zespół
