|
Odeszło jedenastu piłkarzy a sprowadziliśmy tylko trzech nowych (plus Garguła i Burliga).
Odeszło trzech napastników plus czwarty Boguski jest ciężko kontuzjowany.
W poprzednim sezonie mieliśmy mocną ławkę rezerwowych. Teraz jest tam pusto.
Za ponad pół miliona funtów można kupić sprawdzonego bramkarza. A i przydałby się kolejny napastnik z kartą na ręku. Może tym razem będzie celniej niż Dudu i Beto.
|