Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15450
Stary 16.08.2009, 11:35
Odeszło jedenastu piłkarzy a sprowadziliśmy tylko trzech nowych (plus Garguła i Burliga).

Odeszło trzech napastników plus czwarty Boguski jest ciężko kontuzjowany.

W poprzednim sezonie mieliśmy mocną ławkę rezerwowych. Teraz jest tam pusto.

Za ponad pół miliona funtów można kupić sprawdzonego bramkarza. A i przydałby się kolejny napastnik z kartą na ręku. Może tym razem będzie celniej niż Dudu i Beto.
Odpowiedz cytując