Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10364
Stary 16.08.2009, 10:45
Stanlej13 napisał(a):Wyświetl post
@igortsw To jest mały i sprytny program: http://www.irfanview.com/
Tutaj opisany cały proces: http://przetwarzanie-wsadowe.kwako.info/
Dzięki, sam korzystam często z Irfana, ale nei wiedziałem że ma taką opcję jak przetwarzanie wsadowe, może dlatego, że nie chciało mi się ściągać spolszczenia
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując