Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków-Gks Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Wyświetl pojedynczy post
kolumb
Member
Od: 08.2009
Offline
#
268
16.08.2009, 09:11
Ten facet jest zawodowcem. Bardzo lubię Maćka Skorżę. Każda konferencja prasowa w jego wykonaniu to majstersztyk!
kolumb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kolumb
Znajdź inne posty napisane przez kolumb