|
Senior Member
Offline
|
#4006

16.08.2009, 08:36
|
jaro1985r napisał(a): 
Mam dzisiaj wolne od pracy, jutro Sosnowiec czeka więc postanowiłem postawić to co wygrałem w tym tygodniu (1047zł) już teraz. Piątek-sobota wygląda tak :
I kupon
Jaga-Korona 1 1,80
Sandecja-Motor 1 1,60
Sląsk-Polonia Bytom 1 1,57
2z3 za 300zł do wygrania 821,80 !!!
II kupon
Anderlecht-Westerlo 1 1,20
FC Kopenchaga-AGF 1 1,45
za 247,82zł do wygrania 431,20zł !!!
III kupon
Wisła-GKS Bełchatów 1 1,37
Puszcza Niepołomice-Nida Pińczów 1 1,45
za 500 zł do wygrania 993,25zł !!!
Udanego weekendu !
|
dzisiaj
Polska-Dominikana (siatka) 1 1,55 za 320zł do wygrania 496zł
Lechia-Odra 1 1,65 za 150zł do wygrania 247,83zł
Pacos-Porto 2 1,52
Górnik-GKS Katowice 1 1,38
za 280zł do wygrania 587,32
|
|