Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków-Gks Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Wyświetl pojedynczy post
kolumb
Member
Od: 08.2009
Offline
#
267
16.08.2009, 08:30
Na filmiku pokazali naszą oprawę i dużo rozmówek. Brożek mówi, że to jego przedostatni mecz w lidze?
http://krak.tv/kategoria-9,film-657.html
A tak na marginesie, to ciut za późno był ten mecz
kolumb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kolumb
Znajdź inne posty napisane przez kolumb