Mnie tam cieszy remis Cracovii z Legią, zawsze to zgubione 2 punkty przez naszych rywali do MP. I żadne jakieś że Jaga coś tam.. itd do mnie nie dociera. Pod wodzą Lenczyka Cracovia - czy się to komuś podoba czy nie, utrzyma się na luzie. Lepiej zatem żeby odbierała punkty naszym konkurentom (Legia) a może Lech za tydzień(?) niż spinała się tylko na Wisłę.
Tak czy owak 3 punkty z Bełchatowem cieszą
