airborne4009 napisał(a):

|
Transparent na trybunach panowie i panie....niestety smutna prawda:(
|
Co do transparentu to moim zdaniem był po prostu głupi ,i tyle. A te "$"-ki to już w ogóle nie wiem... przepraszam co miały oznaczać

Żal mi autora i "pomysło"dawcy. (p.s. byłem w Sosnowcu

)