Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#256
Stary 15.08.2009, 23:13
airborne4009 napisał(a):Wyświetl post
Transparent na trybunach panowie i panie....niestety smutna prawda:(
Co do transparentu to moim zdaniem był po prostu głupi ,i tyle. A te "$"-ki to już w ogóle nie wiem... przepraszam co miały oznaczać Żal mi autora i "pomysło"dawcy. (p.s. byłem w Sosnowcu)
Odpowiedz cytując