Colin napisał(a):

Skorża podejrzewam, że widzi, że Jirsak przes swoje nikłe warunki fizyczne nie daje rady zdominować środka pola, powalczyć o piłkę w środku, przejąć inicjatywy. Dlatego wpuszcza go na podmęczonego przeciwnika kiedy wynik jest ustawiony i Wisła gra z kontry. Widać nie ma zaufania do Czecha.
Kto ma inicjatywę w środku pola ten najczęśćiej wygrywa spotkanie.
|
A Iniesta z Xavim mają po 2 metry... To jest piłka nożna, a nie siłowanie na łapę. Moim zdaniem jak tak uważa, to robi błąd
