Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#247
Stary 15.08.2009, 22:17
mic napisał(a):Wyświetl post
Kirm - pomimo swietnej asysty tragedia.
A ja wręcz przeciwnie powiem, że podobała mi się jego gra. Starał się biegał , walczył... czyli zupełne przeciwieństwo naszego "reprezentanta" Łobodzińskiego.
Odpowiedz cytując