Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 15.08.2009, 22:17
tylko_na_kilka_dni napisał(a):Wyświetl post
gosc nie zlapal 2 pilek co bylo spowodowane trema, a ty juz chcesz posadzic go na lawce i najlepiej niech siedzi tam do konca zycia. Jak Pawelek popelnia glupie bledy to dostawal szanse w kolejnych meczach. Uwazam, ze Cebanu powinien zagrac jeszcze 2-3 spotkania i wtedy zobaczymy. Pierwsza polowa lepsza, druga senna i duzo nudniejsza, ale z ta 'tragedia' to przesadzasz.

- Dlaczego gra Cantoro, a nie Jirsak to ja nie zrozumiem nigdy.
Trema u 20-paroletniego faceta ? W dodatku grajacego caly czas w ME, wystepujacego w reprezentacji mlodziezowej swojego kraju ? I w dodatku nie grajacego pierwszego meczu w Wisle ? No sorry. Pawelek nie musial dostawac szansy, bo jest to bramkarz o dwie klasy lepszy od pozostalych.

Jezeli Cebanu ma grac, to najlepiej niech to robi na wypozyczeniu, bo wtedy okaze sie co tak naprawde potrafi. A to co pokazuje na meczach ME (mala probka w tym meczu), nie nadaje sie do pierwszej '11'. Niestety
Odpowiedz cytując