Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#243
Stary 15.08.2009, 22:10
Illargui napisał(a):Wyświetl post
A co do Ilie - oczywiście, że popełniał błędy i moim zdaniem wynikały one z braku pewności. Trudno się jednak dziwić, skoro po takim okresie siedzenia na ławce wchodzi na pierwszy pełny mecz - ja bym mu dała szansę pograc w jeszcze 2 czy 3 meczach i po tym czasie wyrobic sobie dopiero zdanie. Gorszy od Pawłka na pewno nie był.
Takie bledy zadnemu bramkarzowi nie powinny sie zdarzac, bo jest to najprostsza umiejetnosc - zlapanie toczacej sie pilki. Siedzenia na lawce moze miec wplyw na takie rzeczy jak np ustawianie sie, czy wychodzenie do pilki. Dwa strzaly, dwa idealnie w niego. W dodatku ten drugi jakos tak dziwnie lapany. Nie mial czym sie wykazac. Jakby wziac kogos z trybun to zagralby identyczny mecz. Porownanie w tej sytuacji do Pawelka zupelnie mija sie z celem.

dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
3:0 wygrany mecz i oby najmniej takich meczów, no po prostu w d... się Wam poprzewracało.
Nie pisze o wyniku, ale o stylu i tym, co robili pilkarze. Wole ogladac mecz wygrany 1:0 po dobrym meczu, niz 100:0 po meczu zagranym na stojaco, byle by tylko sie nie zmeczyc. A tak bylo dzisiaj.
Ostatnio edytowane przez mic : 15.08.2009 o godz. 22:12.
Odpowiedz cytując