mic napisał(a):

Mecz tragedia, dobrej gry bylo moze z 15 min. Skutecznosc tragiczna, powinny pasc jeszcze z 3-4 bramki. Grali aby wygrac, a najlepiej zeby jeszcze sie nie zmeczyc. Jakby mogli to przechodzilyby caly mecz.
Oby najmniej takich meczow.
|
3:0 wygrany mecz i oby najmniej takich meczów, no po prostu w d... się Wam poprzewracało.