|
Łatwo, lekko i przyjemnie - kolejny dobry mecz Łobo, Kirm już coraz częściej jest włączany do gry i widać efekty - będzie z niego pożytek, parę razy widac też było wreszcie próby strzałów z dystansu bez "wjeżdżania" do bramki.
A co do Ilie - oczywiście, że popełniał błędy i moim zdaniem wynikały one z braku pewności. Trudno się jednak dziwić, skoro po takim okresie siedzenia na ławce wchodzi na pierwszy pełny mecz - ja bym mu dała szansę pograc w jeszcze 2 czy 3 meczach i po tym czasie wyrobic sobie dopiero zdanie. Gorszy od Pawłka na pewno nie był.
|