Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#237
Stary 15.08.2009, 22:04
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
To my chyba inne mecze ogladlismy.Ogólnie mecz w naszym wykonaniu nie był zły, a momentami to było przezajebiscie.Niektóre akcje były jak z Camp Nou...
Chyba tak. Możesz mi powiedzieć co Ci się w tym meczu podobało?
Odpowiedz cytując