Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#235
Stary 15.08.2009, 22:01
ciacho napisał(a):Wyświetl post
. Zamiast wpuścić np. Mączyńskiego to wchodzi Jop.. ludzie kto to widział..
a jak myslisz, kto bedzie gral jak Glowa i Marcelo połapią kartki, a połapią napewno. Bedzie grac Jop ktory musi sie zgrywac z drugim srodkowym, bo zadne inne pozycje nie wymagaja takiego zrozumienia jak dwóch srodkowych obronców. Dzis to nie wychodziło bo Jop dobrze łapał na spalone a Marcelo przysypiał przy tych sytuacjach. Musi go ogrywać, nie ma wyjscia
Odpowiedz cytując